KURUMSAL

Emir Duş'a Hoş Geldiniz!

Hayallerinizin Ötesinde Profesyonel Hizmet

Emir Duş Alüminyum; cam balkon, ısıcamlı cam balkon, sürme ve vitrin sistemleri, karopan, asma tavan, duşakabin, ferforje, tente sistemleri, otomatik daraba, menfez, alüminyum korkuluk, çelik kapı, alüminyum doğrama, fotoselli kapı konusunda sektördeki bilgi birikimi ve deneyimi sayesinde kullanıcı dostu ve bütçe dostu kaliteli ürünlerle değerli müşterilere hizmet etmeyi prensip edinmiştir. Alanında uzman ekibi ve hız kesmeyen azmi sayesinde gün geçtikçe gelişmektedir.Firmamız kalite ve estetiği bir arada sunarak müşteri memnuniyetini sağlamak için çalışmaktadır. Teknolojik gelişmeleri ve cam balkon sektöründeki yeni ihtiyaçları takip eden uzman ar-ge ekibimiz hayatınıza yeni yaşam alanları katacak ve kullanımı kolaylaştıracak ürünler üretmeyi amaç edinmiştir. Ürünlerimiz uzun ömürlü olmasının yanı sıra, evinize değer katacak bir yapıya sahiptir. Yıllar geçse de ilk günkü çalışma şeklini koruyarak her mevsim balkon keyfi sağlamaktadır. 
 
Misyonumuz
Misyonumuz insana ve doğaya saygı felsefesini temel alarak bireylerin yaşam kalitesini ve refahını yükseltmek, mimari ve teknolojideki en güncel gelişmeleri yakından takip edip uygulayarak hayatı kolaylaştıran tasarımlara imza atmak, yatırımcılar için her zaman doğru ve güvenilir yatırım fırsatları oluşturmak, sunduğumuz hizmetin her aşamasında koşulsuz müşteri memnuniyetine ulaşmaktır.
Vizyonumuz
Temeli insana ve doğaya saygı olan, mimari ve teknolojiden üst düzeyde faydalanmasını sağlamak ve bu sayede daha kullanışlı, güvenli ve estetik ürünler üreterek, tüm dünyaya örnek oluşturacak bir yaşam formu oluşturarak gelecek nesillere taşımak.
HİZMETLERİMİZ

Son Haberlerimizden Haberler Olun

E-Bültene Kayıt Olun!


Güvenin Adresi

İletişim Bilgilerimiz