HİZMETLERİMİZ

HELİKOPTERLİ ŞAP KULLANIM ALANLARI

İçerisinde hava boşluğu olmayan, kodunda pürüz bulundurmayan üzerine uygulanan yüzey sertleştirici desteğiyle son derece sağlam bir imalata neden olan helikopterli zemin betonu, havaalanı pistleri, helikopter pistleri, araç ve yürüyüş yolları, yükleme ve indirme rampaları gibi güvenliği yüksek, fabrikalar, otoparklar, sahalar, sağlam bir temel isteyen hassas alanlara uygulanan betonlardır.
DAHA FAZLA

ŞAP DÖKÜLECEK YÜZEYİN TEMİZLENMESİ

Şap atılacak , dökülecek yüzeyin tamamen tozdan inşaat artıklarından ve diğer yabancı maddelerden temizlenmesi gerekir.
DAHA FAZLA

ŞAP UYGULAMA NEDİR?

Dökülmüş, kurulamasını tamamlamış tesviye betonu üzerine zemin izolasyonu yapmak, görsel güzelliği artırmak ve özel kullanım için dökülen kaplama malzemesidir.
DAHA FAZLA

PVC PENCERE

20. yüzyılın son çeyreğinde hayatımıza giren, kimyasal terminolojide Polivinil Clorür olarak, halk dilinde ise pvc profil olarak tarif edilen, ahşap ve alüminyuma göre sağladığı yüksek avantajlar nedeniyle tercih edilen pvc pencere ve kapı sistemleri bugün ülkemizdeki pencerelerin yaklaşık %80'ini oluşturmaktadır.
DAHA FAZLA

PVC KAPI MODELLERİ

PVC kapılar konut, işyeri, ofis, kamu binaları gibi tüm yaşam alanlarında kullanılmaktadır.
DAHA FAZLA

NEDEN PVC?

Günlük yaşamın vazgeçilmez maddelerinden bir tanesi hiç kuşkusuz, polimerdir. PVC (Poli Vinil Klorür), çok büyük olan bu polimer ailesinin önemli bir üyesidir ve modern bir sentetik (yapay) malzemedir.
DAHA FAZLA

ALÜMİNYUM MERDİVEN KORKULUKLARI

Alüminyum Merdiven Korkuluk Sistemlerimizin profilleri özel kalıplarla çekilmiş olup, küpeşte muhtelif çaplarda iç içe geçmeli kalıplı profil, dikme muhtelif biçim ve genişliklerde olup iki veya dört kapaklı profillerden oluşur.
DAHA FAZLA

ALÜMİNYUM BALKON KORKULUK

Alüminyum korkuluk apartmanlarda en çok tercih edilen korkuluk sistemidir. Bunun en temel sebepleri hızlı kurulumu ve fiyat bakınından uygunluğudur.
DAHA FAZLA

ALÜMİNYUM KORKULUK

Merdivenlere, balkonlara, teraslara ve yapıların birçok bölümüne, emniyeti ve hoş bir görünümü sağlamak için yapılan dekorasyona korkuluk denir.
DAHA FAZLA

TEMPERLİ CAM DUŞAKABİN

Temperli cam duşakabin firmaları Hatay firması olan Emir duş sayesinde, birbirinden kaliteli duşakabinleri en cazip fiyatlarla satın almanın hazzına varabileceksiniz.
DAHA FAZLA

HATAY DUŞAKABİN SERVİSİ

Hatay Duşakabin Servisi olarak bölge halkımıza hizmet vermeye devam ediyoruz. Duşakabin konusunda ürün satışı ve bakım hizmetleri ile yanınızdayız.
DAHA FAZLA

ANTAKYA DUŞAKABİN MONTAJI

Antakya firmamız duşakabin montajı ile de siz değerli müşterilerine hizmet vermektedir.
DAHA FAZLA

DUŞAKABİN ÇEŞİTLERİ NELERDİR?

Gün geçtikçe hayatımızdaki yeri daha çok artan duşakabin sistemlerinin belki de yüzlerce çeşidi bulunmaktadır.
DAHA FAZLA

SÜRME CAM BALKON SİSTEMİ

Cam balkon sistemleri uygulandığı mekanları dış etkenlerden ve kötü hava şartlarından koruyarak ilave bir yaşam alanı oluşturulmasını sağlar.
DAHA FAZLA

KATLANIR CAM BALKON AVANTAJLARI

Balkonunuz dört mevsim size hizmet versin. Ve gözünüzden çerçeveyi kaldırsın.
DAHA FAZLA

KATLANIR CAM BALKON

Balkonlarda hem kullanış hemde estetik denince ilk akla gelen Katlanır Cam Balkon Sistemleridir. Cam Balkon ile şimdiye kadar sayısız Katlanır sistemlerde uygulama yapmış ve müşteri memnuniyetini de en üst seviyede geri almış firmayız.
DAHA FAZLA

ISI CAMLI CAM BALKON

Olumsuz hava koşullarından korunmanın yöntemi yalıtım ve izolasyondur. Isıcamlı Cam Balkon sistemleride sizleri bir çok olumsuz durumdan koruyacak ve yaz kış yaptırdığınız alanlarda istediğiniz gibi oturum sunacaktır.
DAHA FAZLA

ALÜMİNYUM MENFEZ

Alüminyum Menfez, Bir ortamda, istendiği istikamete doğru içeriden dışarıya ya da dışarıdan içeriye hava sirkülasyonu sağlamak yahut ortam iklimlendirme amacıyla yerleştirilen portatif kanalcıklardır.
DAHA FAZLA

MENFEZ VE PANJUR HAVALANDIRMA SİSTEMLERİ

Menfez ve panjur havalandırma sistemleri için firmamız en kaliteli ve son teknolojik ürünleri üreterek, sizlerin hizmetine sunmaktadır.
DAHA FAZLA

PVC ASMA TAVAN SİSTEMLERİ

Plastik Pvc Asma Tavan Sistemleri, Plastik pvc asma tavan sistemleri, tüm iç mekanlarda kullanılabilmektedir.
DAHA FAZLA

AHŞAP ASMA TAVAN SİSTEMLERİ

Akustik Ahşap Asma tavan Sistemleri, Binlerce yıllık geçmişi ile canlıların yaşamı üzerinde büyük bir öneme sahip olan ahşap günümüzde yaşam alanlarında kullanım ve enerji sorununu doğrudan ortadan kaldırmaya yönelik olarak hizmet veren özel maddelerden birisidir.
DAHA FAZLA

METAL ASMA TAVAN SİSTEMLERİ

Metal Asma Tavan Sistemleri, asma tavan sistemleri farklı malzemelerden imal edildiği gibi metal malzeme kullanılarak da yapılabilmektedir.
DAHA FAZLA

DÜNYA DESEN KAROPAN ASMA TAVAN

Dünya desen karopan asma tavan sistemleri malzemeleri kolay temizlenebilir, sağlıklı, ekenomik, estetik ve çeşitli yüzey kaplama ve ebat seçenekleri sunan paneller, ekonomik bir çözüm olması ile de ön plana çıkmaktadır.
DAHA FAZLA

DÜZ BEYAZ KAROPAN ASMA TAVAN

Düz beyaz karopan asma tavan sistemleri malzemeleri kolay temizlenebilir, sağlıklı, ekenomik, estetik ve çeşitli yüzey kaplama ve ebat seçenekleri sunan paneller, ekonomik bir çözüm olması ile de ön plana çıkmaktadır.
DAHA FAZLA

KIRÇILLI KAROPAN ASMA TAVAN

Kırçıllı karopan asma tavan sistemleri malzemeleri, kolay temizlenebilir, sağlıklı, ekenomik, estetik ve çeşitli yüzey kaplama ve ebat seçenekleri sunan paneller, ekonomik bir çözüm olması ile de ön plana çıkmaktadır.
DAHA FAZLA

KAROPAN ASMA TAVAN SİSTEMLERİ

Karopan Asma Tavan Sistemleri, Alçı asma tavan sistemlerinin bir farklı modeli olan karopan asma tavan sistemlerinin ön yüzü PVC vinil, arka yüzeyi ise alüminyum folyo kaplıdır.
DAHA FAZLA

VİLLA KAPILARI

Villaların girişlerinde olan kapılar, genelde villanın mimari görüntüsüne uygun, sağlamlık ve güvenlik açısından donanımlı olmalıdır.
DAHA FAZLA

ÇELİK APARTMAN KAPILARI

Çelik kapı günlük yaşantımız da her yerde karşımıza çıkmaktadır. Bunun sebebi güvenlik korkusudur.
DAHA FAZLA

BALKON KAPISI SİNEKLİK

Evlerimizin veya işyerlerimizin balkonları vazgeçilmezimizdir bunaldığımız zamanlarda balkona çıkıp bir nefes almak ruhumuzu rahatlatır.
DAHA FAZLA

PENCERE SİNEKLİK

Yazın gelmesiyle beraber havalar ısınıyor. Bunun yanında evde devamlı yemek pişiriliyor, çay demleniyor, mutfakta oluşan buhar evimizin havasını hem sıcak hemde zararlı.
DAHA FAZLA

SİNEKLİK FİYATLARI

Sineklik fiyatları, model, renk ve ölçülerine göre fiyatları değişen bir üründür.
DAHA FAZLA

SİNEKLİKLER NERELERDE KULLANILIR?

Bu sineklik sistemleri evlerin vazgeçilmez ürünleridir. Hem apartmanlarda hem de müstakil evlerde rahatlıkla kullanılabilir.
DAHA FAZLA

SİNEKLİK KULLANIMININ AVANTAJLARI

Sineklik modellerinin sunduğu birçok farklı avantaj vardır. Bu ürünler her şeyden önemlisi çok modern ve şık bir görünüme sahiptir.
DAHA FAZLA

SİNEKLİK SİSTEMLERİ

Yaz aylarının gelmesi insanların evlerinin tüm kapı ve pencerelerini açma ihtiyacı hissetmesine neden oluyor.
DAHA FAZLA

FOTOSELLİ KAPI KULLANIM ALANLARI

Bu kapılar çok kalabalık mekânlarda kullanılmaktadır. Adliye, nüfus dairesi gibi çok fazla insanın bulunduğu kamu alanları en çok tercih edilen alanların başında geliyor.
DAHA FAZLA

FOTOSELLİ KAPILAR NEDEN TERCİH EDİLİR?

Fotoselli kapıların tercih edilmesinin en önemli nedeni mekânlara giriş çıkışı daha kolay hale getirmektir.
DAHA FAZLA

OTOMATİK FOTOSELLİ KAPI

Birçok binada görmeye alışık hale geldiğini fotoselli kapı modelleri firmamız tarafından farklı modellerde sunuluyor.
DAHA FAZLA

FOTOSELLİ KAPI SİSTEMLERİ

Kapının üst kısmında bulunan fotosel sisteminden adını alan otomatik kapıya fotoselli kapı denir. Fotoselli kapılar artık her binaya uyacak şekilde üretilmektedir.
DAHA FAZLA

GALVANİZ KEPENK

Ürün çeşitleri arasında birçok çalışması bulunan kepenkler, özellikle güvenlik amaçlı tercih edildiği için sac kalınlıklarının ve dayanıklılık durumlarına göre isimlendirmeleri yapılmaktadır.
DAHA FAZLA

ÇELİK KEPENK

Günümüzde moda haline gelen ve en iyi şekilde üretilerek satışa sunulan kepenkler, malzeme kalitesi bakımından kollara ayrılmakta olduğunu belirtmez isteriz.
DAHA FAZLA

ALÜMİNYUM KEPENK

Son yıllarda geliştirilmiş olan en güzel teknoloji ile adından söz ettirmeyi başarmış olan kepenkler, kalite bakımından da kendi aralarında sınıflara ayrılmaktadır.
DAHA FAZLA

OTOMATİK KEPENK

İlk olarak kelime anlamına değinecek olursak eskiye nazaran olan kepenklerin kendi kendine açılması ve hızlı bir şekilde kapanması sistemine denilmektedir.
DAHA FAZLA

HATAY TENTE FİRMALARI

Türkiye’de yer alan tente firmaları arasında yoğun bir rekabet vardır. Hatay'ın en iyi tente firmalarından birisi olan Antakya Tente için yazımızı okuyabilirsiniz.
DAHA FAZLA

OTOMATİK TENTE

Otomatik tente Sistemi aynı zamanda akıllı tente sistemi ismiyle de bilinmektedir. Bu sistemde motor yardımı ile sistem otomatik olarak açılıp kapanma özelliğine sahiptir.
DAHA FAZLA

TENTE SİSTEMLERİ

Tente sistemleri ile, mevsimsel koşullara göre korunmalar yapabilirsiniz. Çok fazla tente modeli olması insanların tercih yapmasını zorlaştırmaktadır.
DAHA FAZLA

ALÜMİNYUM KAPI SİSTEMLERİ

Alüminyum katlanır kapı sistemi, müşterilerimizin, talep ve gereksinimlerini karşılamak üzere tasarlanmış yeni bir sisteminin ürünüdür.
DAHA FAZLA

ALÜMİNYUM PENCERE SİSTEMLERİ

Geleneksel karakter ya da modern çağdaş bir görünüm için, “Şehir manzarası” çift asılı pencere, bugün pencerelerde popüler stil seçimini yapıyor.
DAHA FAZLA

FERFORJE BALKON KORKULUĞU

Güvenlik biz tüm insanlara gereken en temel ihtiyaçtır.
DAHA FAZLA

FERFORJE PENCERE KORKULUKLARI

Ferforje pencere korkulukları, güvenlik açısından önem taşıdığı kadar görselliğin de önemli olduğu bir alandır.
DAHA FAZLA

Son Haberlerimizden Haberler Olun

E-Bültene Kayıt Olun!


Güvenin Adresi

İletişim Bilgilerimiz