HİZMETLERİMİZ

SİNEKLİK FİYATLARI

SİNEKLİK    AĞUSTOS 19, 2020
Sineklik fiyatları, model, renk ve ölçülerine göre fiyatları değişen bir üründür. Sineklik fiyatlandırma aşamasında, sinekliğin uygulanacak pencere veya kapı ölçüsü, istenilen model ve en son olarak renk faktörü devreye girerek sağlıklı bir sineklik fiyat hesaplaması yapılır. Sineklik fiyatları hakkında bilgi için whatsapp hattımızı kullanarak detaylı bilgi alabilirsiniz. Sineklik ölçüleri nasıl alınır linkini takip ederek ölçüleri alabilirsiniz.
 
Sineklik Ürünleri
Sineklik, ev veya işyerlerimizin temel ihtiyaçları haline gelmiş, geniş bir ürün yelpazesine sahip bir sistemtir. İstenilen her ölçü, renkte ve modelde üretilebilen sineklik sistemlerleri, kullanılan alana ve modellere göre fiyatları değişmektedir.
 
Sineklik Kullanım Alanları
Sineklik modelleri, ihtiyaca göre ve kullanım şekline göre birçok model de üretilebilir. Sineklik sistemlerini, pimapen, ahşap, alüminyum, demir, dış cephe, cam gibi tüm pencere ve kapı sistemlerinde kullanılabilir. Sineklik sistemleri isteğe göre özellikle bebek odalarının kapılarına yapılarak iç kısımdan tüm haşerat ve sineklerden korunması sağlanabilir.
BİZE ULAŞIN

Son Haberlerimizden Haberler Olun

E-Bültene Kayıt Olun!


Güvenin Adresi

İletişim Bilgilerimiz