HİZMETLERİMİZ

BALKON KAPISI SİNEKLİK

SİNEKLİK    AĞUSTOS 19, 2020
 Evlerimizin veya işyerlerimizin balkonları vazgeçilmezimizdir bunaldığımız zamanlarda balkona çıkıp bir nefes almak ruhumuzu rahatlatır. Ayrıca balkon kapısını açarak bulunduğumuz ortama temiz hava geçişi sağlarız. Bulunduğumuz ortamın düzgün havalanması ortamı steril bir ortama dönüştürecektir. Fakat balkon kapılarımızı açtığımız zaman içeriye girecek böcekler, sinekler ve diğer haşereler bizi rahatsız edecektir, eğer iş yerinde isek iş performansımızı olumsuz etkileyecektir. Balkon kapılarımızı açtığımız zaman evimize veya işyerimize böcek, sinek ve diğer haşereler girmesini istemiyorsak sürgülü balkon kapı sinekliği almak büyük fayda sağlayacaktır.
Virüslere Karşı Sineklik
Coronavirüs yüzünden sokağa çıkamadığımız şu günlerde evimizi havalandırmak bizi bir nebze olsun rahatlatacaktır. Evimizi havalandırırken bir taraftan da zararlı haşerelerin girmemesi için balkon kapımıza balkon kapı sinekliği taktırabiliriz. Kolay açılıp kapanması, 10 farklı renk seçeneği ile ahşap balkon kapısına, pvc balkon kapısına, demir balkon kapısına ve alüminyum balkon kapılarına rahatça monte edebilirsiniz. Pvc balkon kapısı sineklik almak için kapı sinekliği sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
 
Pimapen Sineklik
Kapı ve pencereleriniz ister pimapen olsun ister ahşap ya da metal hiç farketmez. Kapı pencere sinekliklerinin ölçü alması da montajı da çok kolay. 
    BİZE ULAŞIN

    Son Haberlerimizden Haberler Olun

    E-Bültene Kayıt Olun!


    Güvenin Adresi

    İletişim Bilgilerimiz