HİZMETLERİMİZ

PENCERE SİNEKLİK

SİNEKLİK    AĞUSTOS 19, 2020
 Yazın gelmesiyle beraber havalar ısınıyor. Bunun yanında evde devamlı yemek pişiriliyor, çay demleniyor, mutfakta oluşan buhar evimizin havasını hem sıcak hemde zararlı. Bu olumsuz durumlardan kurtulmak için evimizi iyi havalandırmalıyız. Bunun için kapı ve pencerelerimize sineklik takmalıyız ki bu havalandırma işlemi sırasında sinek, böcek ve haşereler evimize girmesin.
Pencere Sineklik
Pencere sineklikleri bir çok türü vardır. Bu türler içinde en çok satılan ve kullanışlı olan pencere sinekliği Pileli Pencere Sineklik türüdür. Bu sinekliğe akordiyon pencere sinekliği, pileli pencere sinekliği, sürgülü pencere sinekliği ve açılır-kapanır pencere sinekliği de denmektedir.
 
Plise pencere sinekliği genel olarak dikey açılır olarak kullanılmaktadır. Fakat pencerenin genişliğine göre iki yöne açılır (duble pencere sinekliği) modelleri veya yatay pencere sinekliği modelleri de kullanılmaktadır.
 
Pileli Pencere Sinekliği
Kolay açılır kapanır yapısıyla kullanımı gayet kolay olan sineklik modeli, en kullanışlı ve en uzun ömürlü pencere sinekliği modelidir. Pileli pencere sinekliği ile pencereniz her zaman açık kalabilir. Sürgüsü açılıp-kapanma sistemi sayesinde kış aylarında tam açarak kabinin içine girmesini sağlayabilirsiniz. Böylece size hiç bir engelde bulunmaz. İstediğiniz zaman kapatarak sineklerin ve haşerelerin evinize girmesini engellersiniz. Pencere kasasına dıştan monte edilmesi sebebiyle de pencere giriş çıkışında, evinizin içinde herhangi bir yer kaplayıp, engel olmaz, kötü bir görüntüye sebebiyet vermez.
 
Plise Pencere Sinekliği Fiyatları
Pileli pencere sinekliği fiyatları; boyutlarına, rengine, kullanılan malzemenin kalınlığına ve sinekliğin açılma yönüne göre değişmektedir. Hemen akordiyon yatay pencere sinekliği fiyatı hesaplatmak için Yatay Pencere Sinekliği sayfamızı ziyaret edip sipariş verebilirsiniz.
Eğer sürgülü dikey pencere sinekliği fiyatını hesaplatmak istiyorsanız Dikey Pencere Sinekliği sayfamızı ziyaret edip sipariş verebilirsiniz.
Pileli Pencere Sinekliği Renkleri
Pileli pencere modellerimizde 10 çeşit renk seçeneği mevcuttur. Pencere kasanıza en uygun rengi seçip siparişinizi E-mağaza Sineklik Siparişi bölümümüzden verebilirsiniz.
    BİZE ULAŞIN

    Son Haberlerimizden Haberler Olun

    E-Bültene Kayıt Olun!


    Güvenin Adresi

    İletişim Bilgilerimiz