OTOMATİK KEPENK

OTOMATİK DARABA    AĞUSTOS 18, 2020
İlk olarak kelime anlamına değinecek olursak eskiye nazaran olan kepenklerin kendi kendine açılması ve hızlı bir şekilde kapanması sistemine denilmektedir. Eski modellerinde insan gücüne ihtiyaç duyulduğu için zorlanmalar ve bir takım teknik sıkıntılar çıkmaktaydı. Bunları ortadan kaldırarak geliştirilmiş sistemi ile sizlerin huzuruna çıkarılan Otomatik Kepenk yüksek oranlarda kolaylık sağlamaktadır. Firmamız garantisi altında evinize veya işyerinize özel ölçülerde kepenk siparişleri verebilir ve memnuniyetin keyfini çıkartabilirsiniz. Kimi zaman görsel amaçlı tercih edilen, kimi zamanda da hem güvenlik hem de can kaybına fırsat vermemek için tercih edilen kepenkler, hem uzun ömürlü hem de kolay bir kullanıma sahiptirler.
 
Maliyetinin çok yüksek olmaması ile birlikte montaj kolaylığı da sağlıyor olması kendini özel kılan yanlarından birisidir. Aklınızı rahatlatmak, kafanızdaki soru işaretlerinden kurtulmak için yeni nesil olarak geliştirilen Otomatik Kepenk sistemlerini tercih edebilirsiniz.  Her ne kadar geniş bir isim adı altında olduğu bilinmiş olsa bile kendi arasında malzeme seçeneklerinin yer aldığı farklı modelleri de bulunmaktadır. Dış cephenizin daha şık bir görüntüye sahip olması bakımından evlerinizin camları içinde tercih edebilmektesiniz. Kalite standartları nedeni ile dünya genellemesine ayak uydurabilecek şekilde üretilmiş olması daha özenli üretildiğine işaret etmektedir. Belli başlı standart renklerine ihtiyaç duymamanız durumunda da renk değerlendirilmeleri yapılabilmektedir. Müşteri memnuniyeti çatısı altında gönlünüz rahat olabilecek şekilde üretilip monte edilmektedir.
 
İçerisinde yer alan otomatik mekanizması ile küçük bir hareket yardımı sayesinde hemen hızlı bir şekilde açılacak ve hızlı bir şekilde kapanabilecektir. Çeşitleri arasında yer alan uzaktan kumandalı veya dokunmatik şeklinde olan bir düğmeye basılarak da açılma kapanma yapan modeller tercih edilebilir. Ürün garantili bir şekilde firma tarafından desteklendiği için uzun ömürlü kullanımlara her zaman yatkın olmaktadır. İşlek caddeler yer alan dükkânlarınız için görselliğini de farkındalıklara taşımak maksadı ile bu seçimlerin yapılabilmesi uygun görülmektedir. Hizmet sektöründe Otomatik Kepenk kullanılan alanlar ise market, eczane, kuaför, manav, inşaat ofisleri, emlak, tekel bayileri, kırtasiye, tuhafiye gibi daha sayamadığımız birçok alanda rahatlıkla rastlayabilmekteyiz.
  BİZE ULAŞIN

  'OTOMATİK DARABA' Kategorisi için, bunları da incelemelisiniz..

  Son Haberlerimizden Haberler Olun

  E-Bültene Kayıt Olun!


  Güvenin Adresi

  İletişim Bilgilerimiz