GALVANİZ KEPENK

OTOMATİK DARABA    AĞUSTOS 18, 2020
Ürün çeşitleri arasında birçok çalışması bulunan kepenkler, özellikle güvenlik amaçlı tercih edildiği için sac kalınlıklarının ve dayanıklılık durumlarına göre isimlendirmeleri yapılmaktadır. İçerisinde en çok tercih edileni ve en çok güvenilir olması ile isim yapmış olanın tabi ki Galveniz Kepenk olduğunu söylenmektedir. Söylemlerden ziyade ürünün üretim şekli ve kullanıcı yorumlarına göre kendini ispatladığını bilmekteyiz. Her türlü darbeye karşı ve patlayıcı maddelere karşı dayanıklılık garantisi sunmaktadır. Bundan dolayı kullanacağınız yerin değerine göre böyle bir ürünü satın almanız daha mantıklı olabilir. Şöyle açıklık getirecek olursak bir kere para harcamanız ve uzun yıllar boyunca kullanmanız her zaman ayrıcalık yaratacaktır.
 
Alüminyumlar ve galvenizler olarak kendi alanında ayrımı yapılan kepenk sistemleri son yılların en başarılı teknolojisidir diyebiliriz. Uzun ömürlü olmaları ve saç kalınlıklarının 0,80 mm, 1,00 mm ve 1,20 mm olarak değiştiğini söyleyebiliriz. Ölçüleri ise standartlara yakın olarak 66 mm ve 120 mm olarak tasarlanmıştır. Dünya standartlarına ayak uydurması gerektiği zamanlarda da özel ölçülere sahip olabilmesi her zaman mümkündür. Bir diğer özelliğe daha sahip olan Galveniz Kepenk, istenildiği takdirde farklı renklere boyanabilmektedir. Tüm bunların bir araya getirilerek yüksek performans sergilemesi kullanıcıların daha çok talep etmesine olanak sağlamıştır. Profesyonel ekibe sahip olarak en iyisi üretilerek müşteri memnuniyeti sunulan imalatlarımız için bizleri tercih ederek başarının kapılarını aralayabileceksiniz.
 
Şimdi firmamız aracılığı ile sizlerin ayağına kadar getirilen ve istediğiniz alana hızlı bir şekilde monte edilen kepenkler, ilk olarak bizim tarafımızdan garanti altına alınmıştır. Daha sonra ürün garantisi olarak kullandığınız dönemlerde servis çağırma imkânınız da bulunduğu için asla soru yaşamayacağınızın teminatını da verebilmekteyiz.
  BİZE ULAŞIN

  'OTOMATİK DARABA' Kategorisi için, bunları da incelemelisiniz..

  Son Haberlerimizden Haberler Olun

  E-Bültene Kayıt Olun!


  Güvenin Adresi

  İletişim Bilgilerimiz