ALÜMİNYUM KEPENK

OTOMATİK DARABA    AĞUSTOS 18, 2020
Son yıllarda geliştirilmiş olan en güzel teknoloji ile adından söz ettirmeyi başarmış olan kepenkler, kalite bakımından da kendi aralarında sınıflara ayrılmaktadır. İnsan gücüne gerek kalmadan eski modellerin yanı sıra hem temiz hem de kullanışlı olduğunu bilmekteyiz. Dik olacak şekilde tasarlanmasından dolayı yukarı ve aşağı biçiminde hareket sergilemektedir. Zorlanmadan kullanılabilen Alüminyum Kepenk içerisinde yer alan motor sayesinde gücünü kazanmaktadır. Motor gücü ile dilerseniz uzaktan kumandalı, dilerseniz de bir düğme yardımı ile hareketini sağlayabileceksiniz. Ürün malzemeleri tam anlamı ile dünya standartlarına uygun bir şekilde üretildiği için, ürünün kullanım süresi de bir o kadar uzun olmaktadır. Tercihe göre talep edilerek istenilen alanlarda kullanılabilir.
 
Hemen hemen her sokakta ve cadde de görmeye alışık olduğumuz açıldığında üst muhafazasında saklı olarak kalan kepenkler, son derece güvenli bir ürünlerdir. Çok fazla sesi çıkmayan ve çevre gürültüsü yapmıyor olması bile tercih sebepleri olarak bilinebilir. Renkleri daha çok gümüş renginde olmakta ve ürünün farklı şekilde renklendirilmeleri de yapılabilir. Yapınız için en uygun olan Alüminyum Kepenk seçilerek ölçülerine özel bir şekilde sahip olması sağlanır. Hızlı bir şekilde açılma kapanma işlemi sergilemesinden dolayı oldukça kullanışlı bir ürün olmaktadır. Ülkemizin hemen hemen her yerinde kullanılmakta ve tavsiye edilmekte olduğunu bilmekteyiz. Giriş katlarında veya daha yüksek yerler için cam önlerinde kullanılan kepenkler de bilinmektedir.
 
Çok yüklü bir maliyeti olmayan fakat kullanılmaya başlandığı andan itibaren çok faydalı olduğu söylenen kepenkler, ilk olarak güvenlik maksadı ile tercih edilmektedir. Açılması zor ve herhangi bir anahtar sistemi ile de açılmamaktadır. Kendi kendine hareket etmesi uzaktan dahi uygulanabileceği niteliklere sahip Alüminyum Kepenk farklı özelliklere de sahip olabilmektedir. Sıklıkla karşılaştığımız eczanelerde, marketlerde ve tekel bayilerinde, büfelerde, bijuteri, kuyumcu, tuhafiye, kırtasiye, ofis alanları gibi geniş bir yelpaze alanına sahip olmaktadır. Alt katta veya üst katta fark etmeksizin ihtiyaç duyduğunuz her alana kolayca uygulayabilirsiniz. Özel siparişleriniz için bizlerle iletişime geçmeniz ve taleplerinizi iletmeniz yeterli olacağı için uygun ödeme seçeneklerimizden de faydalanma şansınız bulunmaktadır.
  BİZE ULAŞIN

  'OTOMATİK DARABA' Kategorisi için, bunları da incelemelisiniz..

  Son Haberlerimizden Haberler Olun

  E-Bültene Kayıt Olun!


  Güvenin Adresi

  İletişim Bilgilerimiz