ANTAKYA ASMA TAVAN VE MENFEZ SİSTEMLERİ

Blog    AĞUSTOS 19, 2020
 Hatay Asma Tavan ve Menfez Sistemleri Asma tavan ve Menfez Sistemleri ürün satışı ve dekoratif asma tavan uygulamaları için doğru adrestesiniz. Evlerde, iş merkezlerinde, hava limanlarında, hastanelerde tavanda oluşacak kötü görüntüleri önlemek için asma tavanlar uygulanmaktadır. Birçok desen ve görüntüleri ile çeşitlilik gösteren asma tavanlar, istediğiniz asma tavan modelleri ile Doruk Panel asma tavanda bulabilirsiniz. Zorlu performans ve estetik gereklilikleri karşılamak için mineral lif, cam / kaya elyafı, alçı, ahşap ve metalden üretilen çok çeşitli asma tavan plakaları ve ızgaraları bulunmaktadır. Menfez Sistemleri banyo menfez, yüzeysel menfez, tavan menfez çeşitli modellerde üretimimizi gerçekleştiriyoruz.  Alüminyum Asma Tavan havanın elverişli dolaşımını da sağlayarak havalandırma görevi de bir nebze görmektedir. Kullanım alanları çeşitli olan alüminyum asma tavanlar genel olarak tren istasyonları, ofis binaları, alışveriş merkezleri, metro istasyonları ve konut ve diğer alanlar için kullanılan soğutma tavan izolasyon vs. birçok yerde kullanılmaktadır. 
 
Hatay Asma Tavan ve Menfez Sistemleri
 
Alüminyum Tavan dekore alüminyum alaşımı levhanın kalıplarda bükülerek standart çerçevesinde delinmesiyle oluşmaktadır. Dekorlu Alüminyum Tavan pürüzsüz ve kesintisizdir. Alev geciktirici, korozyona karşı dayanıklı, neme dayanıklı bir fonksiyonu vardır. Hafif yapı, kolay sökme, kaliteli. Ses emici efekt ile, farklı stil özellikleri vardır. Üst düzey ofis binaları, havaalanları, bankalar, alışveriş merkezleri, sergi salonları, ofisler ve diğer yerlerde uygulanabilir. Asma Tavan yüksek kaliteli Asma PVC Panel Sistemi, sık sık temizlenmesi, işlem tesisleri gibi yüksek nem seviyesine sahip olması veya kanal işi, boru ve kablolama gibi görme yerlerini örtmek için hala korunması gereken odalar için ideal bir çözümdür. 
Asma Tavan Olmasının Avantajları
Asma tavan, düşen tavan olarak da bilinir ve gerçek tavanın altına ek bir tavan yerleştirilir. Asma tavan, inşaatlarda, özellikle ofislerde ve ticari yapılarda çok popülerdir. Bu tavan tipik olarak telleri kullanarak ana tavandan asılmış bir metal parçadan oluşur. Ardından, asma tavanı oluşturan parçalar arasında fayans veya paneller döşenir. Asma tavan ile ilişkili birkaç avantaj ve birkaç dezavantaj vardır.
 
Kolay Kurulum
 
Asma tavan, bir evde veya ofiste kolayca monte edilir. Gerekli bilgiye sahip bir çok ev sahibi malzeme kendiliğinden tavan montajı satın alabilir. Bununla birlikte, evinizin veya ofisinizin güvenliğini sağlamak için, asma tavanlar takmadan önce lisanslı bir yükleniciye danışmak akıllıca olacaktır.
 
Kanal Yapısını, Boruları ve Telleri Gizler
 
Asma tavan, gerçek tavan üzerindeki kusurları ve kusurları kolayca gizleyebilir. Maliyetli onarım ve boyama yapmak yerine borular, kanallar, lekeler ve soyulmuş boya örtüleri için asma tavan takabilirsiniz. Asma tavanlara sahip bir ev satın almadan önce buna dikkat edin. Bazı panellerin çıkarılmış olduğundan emin olun ve yapısal eksiklikler olmadığından emin olmak için yukarıdaki alanı inceleyin.
 
Onarım Durumunda Çıkarılması Kolaydır
 
Geleneksel sıva tavanlarında, onarım çalışmaları zaman alıcı ve pahalı olabilir, çünkü gizli bileşenlere ulaşmak için tavan yıkmanız gerekir. Asma tavanlar söz konusu olduğunda sorun teşkil etmez çünkü onarımlar tamamlandıktan sonra gereken panel sayısı kolaylıkla kaldırılabilir ve tekrar monte edilebilir.
 
Yenilenileme ve Tadilat için Daha Ekonomiktir
 
Asma tavan, kapsamlı yıkım ve onarım çalışmalarını yürütmekten çok daha ucuzdur, bu da birçok evde ve ofiste popüler hale getirilir. Bu tavanların sökülmesi kolaydır; Bu nedenle, yenileme ve yeniden tasarım çok daha hızlıdır.
 
Ses Kontrolü Sağlar
 
Fiber camlı bir asma tavana monte ederek, dışardaki tüm sesleri engelleyebilirsiniz. Bu, bir odayı daha cozier yapar.
 
Işıkların Montajında Kolaylık Sağlar
 
Asma tavan panelleri arasında ışıklar, fanlar ve diğer havai aletleri kolayca takabilirsiniz. Panellerin aynı boyutta olan bazı ışıklar paneller yerine düzenli aralıklarla da takılabilir.
 
Birçok Malzeme ve Renk Modelleri Mevcuttur
 
Asma tavan ahşap, plastik, elyaf ve diğer malzemeler mevcuttur. Bazı panellerde ayrıca yangın koruması derecesi de fazladır.
    BİZE ULAŞIN

    Son Haberlerimizden Haberler Olun

    E-Bültene Kayıt Olun!


    Güvenin Adresi

    İletişim Bilgilerimiz