KAPI SİSTEMLERİ HATAY

Blog    AĞUSTOS 18, 2020
Kapı sistemleri Hatay; otomatik ve hareketli olan tüm kapı sistemleri özel üretim ve özgün tasarımlara sahip olan yapılardır. Yeni neslin vazgeçilmezi olan bu sistemler kaliteli mekanizmalar, kullanışlı aksesuarlar ile dayanıklı ve uzun ömürlü olarak üretilmektedir. 
 
Yaşam alanlarınızı canlandıracak, konforlu bir ortam sunacak olan giyotin kapı sistemleri ile kendinizi daima güvende hissedeceksiniz. Özel kilit desteği sayesinde güvenlik önlemleri üst düzey performans göstermektedir. Aynı zamanda tek bir çeşit ile sınırlı olmayan kapı sistemleri müşteri tercihine göre seçeneklere ayrılmıştır.
 
Kaliteli ve Özgün Tasarımlar; Kapı Sistemleri Hatay’da
 
Teknolojik sistemlerle güncellenmiş ve donatılmış olan tüm giyotin sistemler üstün kalite ve kullanım kolaylığını bir arada sunmaktadır. Birçok farklı ve özgün tasarımları ile geniş seçeneklere sahip olan bu sistemler;
 
Foteselli Kapı; kalabalık ortamlar için oldukça pratik ve güvenli olan otomatik sistemlerdir. Çok yönlü olan foteselli kapı sistemleri; tam daire, yarım daire ve yay parçası gibi tasarımlara sahiptir. Hem iç hem dış mekân konusunda estetik bir görünüm sunan hijyenik yapılardır.
Kavisli Kapılar; cephe ve çevre uyumlu olan otomatik kavisli cam sistemleri tam daire, yarım daire ve yay gibi tasarımlara sahiptir. Kalabalık ortamlar için kullanışlı olmasının yanı sıra daha birçok yaşam alanına göre uyumludur.
Dairesel Kapı Kayar Kapılar; kanatları hareketlendirmek üzere kullanılan operatör hem aşağıdan hem de yukarıdan takılabilecek uygunlukta tasarlanmıştır. Görüntü ve kalite olarak fazlasıyla cazip kapı sistemidir.
Döner Kapı Sistemleri; birden çok özelliği ile yoğun ilgi gören kapı sistemidir. İki kanatlı, üç kanatlı ve dört kanatlı modelleri mevcuttur. Güvenlik önemleri için özel kilit sistemi de bulunmaktadır. Kalabalık ortamlara içinde uygundur.
Menteşeli Hermenik Kapılar; su sızdırmazlık görevi sayesinde hava koşullarına göre dayanıklı olan kapı sistemidir. Toza ve kire karşı titizliğe karşı koruyucu ve hijyenik sistemlerdir.
Yana Kayar Hermenik Kapılar; genellikle ameliyathanelerde de kullanıma uygun olarak tasarlanmış kapı sistemidir. Bu kapılar, hava sızdırmazlık görevini görmekte ve ısı yalıtımı sağlamaktadır.
    BİZE ULAŞIN

    Son Haberlerimizden Haberler Olun

    E-Bültene Kayıt Olun!


    Güvenin Adresi

    İletişim Bilgilerimiz